Blog
Lenen
In de categorie Lenen vindt u artikelen waarin wij u meer vertellen over ons unieke aanbod aan vastgoedfinancieringen voor zakelijke hypotheken en hoe wij hiermee ondernemers de mogelijkheid bieden zakelijk vastgoed te financieren. In de artikelen delen wij onder meer nieuwe ontwikkelingen, succesverhalen van ondernemers die u voorgingen en de cruciale rol van ons sterke netwerk aan investeerders die uw zakelijke hypotheken financieren.
Lees verder Mogelijk kan snel helderheid bieden, dat is voor ondernemers prettig
Bij Mogelijk zetten we alles op alles om ervoor te zorgen dat ondernemers snel duidelijkheid krijgen of wij kunnen financieren.
Lees verder Mogelijk breidt uit naar Duitsland: meer spreiding, sterker fundament
Na België zet Mogelijk nu de volgende stap in Europa. Per 1 januari is de eerste fase van uitbreiding in Duitsland gestart.
Lees verder Van kookstudio tot vastgoedimperium: hoe alternatieve financiering ondernemers laat groeien
Wie denkt dat investeren in vastgoed alleen is weggelegd voor projectontwikkelaars, kent Maartje Stuive nog niet.
Lees verder Nieuwe geldstromen bieden ondernemer meer mogelijkheden
De tijd dat ondernemers alleen bij de bank terecht konden voor een zakelijke vastgoedfinanciering is voorbij. Er zijn steeds meer mogelijkheden om aan geld te komen.
Lees verder “Mijn vastgoedplannen sluiten aan bij de markt. Dankzij Mogelijk kan ik die plannen maken.”
Het succes van ondernemer Wijnhold Bos komt voort uit zijn ondernemende blik. “Ik zie een pand en denk meteen: wat zijn de mogelijkheden? Dan zorg ik dat het geregeld wordt,” vertelt hij.
Lees verder Groeiend aantal financieringsaanvragen kunnen we financieren door groeiend aantal investeerders
Steeds meer ondernemers weten de weg naar Breukelen te vinden. Voor nagenoeg elke serieuze vastgoedfinancieringsvraag bieden wij een passende oplossing.
Lees verder “Mogelijk lost echt dingen voor je op, ze helpen je verder”
Ferry van de Wal runt twee beveiligingsbedrijven, maar wil zijn inkomsten uitbreiden via vastgoedbeleggingen. Voor zijn recreatie-investering vond hij via een intermediair de weg naar Mogelijk. “Ze helpen je écht verder”, zegt Ferry over zijn ervarin...
Lees verder Edamse horecaondernemer kan weer opgelucht ademhalen: ‘Eindelijk weer vrijheid om te ondernemen’
Op papier was horecaondernemer Klaas Dekker door het bezit van vijf monumentale panden in Edam naar eigen zeggen ‘schathemeltjerijk’. Maar in de praktijk had hij na de zware coronajaren niet veel te besteden.
Andere categorieën
Leestips
Mogelijk Magazine
Voor ondernemers, vastgoedbeleggers en investeerders
Mogelijk Magazine lezen