Dirk Jan van der Hoeden, Commercieel Directeur
Dirk Jan van der Hoeden is Commercieel Directeur bij Mogelijk en verantwoordelijk voor de commerciële koers, propositieontwikkeling en marktpositionering. Hij stuurt de commerciële teams aan en werkt aan het versterken van de positie van Mogelijk binnen de vastgoed- en investeerdersmarkt. Dirk Jan is betrokken bij pricing, business development en de verdere professionalisering van de commerciële aanpak.
Achtergrond
Dirk Jan werkte onder meer bij ABN AMRO, SNS Securities en NIBC Markets, met een focus op Global Markets en Investment Banking. Met meer dan 30 jaar ervaring, deels internationaal in CEEMEA en Azië, brengt hij brede kennis van kapitaalmarkten en ondernemerschap samen in zijn rol. Hij studeerde aan de Hogere Hotelschool Den Haag en volgde programma’s aan INSEAD en London Business School.
"Mijn doel is samen te bouwen aan een internationaal investment platform dat schaalbaar is en op de lange termijn blijft werken voor ondernemers en investeerders."