Hoe repareren we de woningmarkt?

De vastgelopen woningmarkt is hét thema van deze verkiezingen. In deze aflevering praten we met de politiek, de wetenschap en de markt.
Centrale vraag: hoe krijgen we de vastgelopen woningmarkt weer aan het rollen? Aan tafel zitten D66-politicus Faissal Boulakjar, hoogleraar Housing Systems aan de TU Delft Peter Boelhouwer en Maarten de Gruyter. Hij vertegenwoordigt in deze aflevering de markt. Zo ongeveer alle onderwerpen komen aan bod: van optoppen tot de roep om betaalbare woningen, de businesscase van nieuwbouwprojecten en de roep om meer overheidsregie.
Luister de aflevering

In de uitzendingen van 'Het Geld en de Stenen' delen ondernemers, vastgoedbeleggers en investeerders hun ervaringen over vastgoed financieren.
Ik wil lenen
Sluit een zakelijke hypotheek af
- Boetevrij aflossen
- Onderpand belangrijker dan uw jaarrekening
- Snelle realisatie
- Lage aflossing
Ik wil geld uitlenen
met veel zekerheden en aantrekkelijke rente
- 6% - 7,75% rendement per jaar
- Eerste recht van hypotheek
- Eigen inbreng van de debiteur
- Vastgoed als veilig onderpand
Of kom naar één van onze kennissessies.